Slack

URL: sincoolka.slack.com

Slack je primárním komunikačním nástrojem aktivních členů klubu. Pokud chceš být ohledně chodu klubu v obraze, anebo by ses chtěl případně do chodu klubu v budoucnu i sám zapojit, můžeš se do Slacku zaregistrovat také.

  1. Zjisti adresu svého Sincoolka e-mailu.
  2. Zaregistruj se do Slacku pomocí Sincoolka e-mailu.
  3. Přihlaš se na Sincoolka e-mail.
    • Uživatelské jméno je tvůj Sincoolka e-mail.
    • Heslo je stejné jako na Wi-Fi.
  4. Klikni na potvrzovací odkaz v e-mailu ze Slacku.
  5. Nastav si heslo.

Vzhledem k tomu že Slack je komunikační nástroj podobně jako například Messenger nebo WhatsApp, důrazně doporučujeme stáhnout si přinejmenším mobilní aplikaci. Díky ní se ti nestane, že si zprávy, která byla adresována tobě, všimneš až po pár dnech.

Mobilní aplikace: Android, iPhone, Windows Phone

Desktopová aplikace: Windows, Windows 32bit, Linux DEB, Linux RPM

Pro registraci do Slacku je nutné použít Sincoolka e-mail. Obvykle je ve formátu jmeno.prijmeni@sin.cvut.cz. Přesnou adresu tvého Sincoolka e-mailu najdeš v SINISu (kolonka SIN e-mail) anebo v tabulce níže.

Jméno Sincoolka e-mail
Adam Johanides adam.johanides@sin.cvut.cz
Adam Mitrenga adam.mitrenga@sin.cvut.cz
David Folwarczný david.folwarczny@sin.cvut.cz
Denisa Křepelková denisa.krepelkova@sin.cvut.cz
Dominik Soukup dominik.soukup@sin.cvut.cz
Filip Machala filip.machala@sin.cvut.cz
Filip Šmíd filip.smid@sin.cvut.cz
Ivana Šetmaňuková ivana.setmanukova@sin.cvut.cz
Jakub Burdych jakub.burdych@sin.cvut.cz
Jan Mára jan.mara@sin.cvut.cz
Jan Pospíšil jan.pospisil@sin.cvut.cz
Jan Říha jan.riha@sin.cvut.cz
Jiří Kapoun jiri.kapoun@sin.cvut.cz
Kateřina Koutová kacenka@sin.cvut.cz
Kateřina Němcová katerina.nemcova@sin.cvut.cz
Kristýna Poláková kristyna.polakova@sin.cvut.cz
Ladislav Šumský ladislav.sumsky@sin.cvut.cz
Le Anh Viet Linh anhvietlinh.le@sin.cvut.cz
Lukáš Bureš lukas.bures@sin.cvut.cz
Martin Květoň martin.kveton@sin.cvut.cz
Martin Zicha martin.zicha@sin.cvut.cz
Pavel Valach paulos@sin.cvut.cz
Petr Marek petr.marek@sin.cvut.cz
Radim Wolf radim.wolf@sin.cvut.cz
Richard Benda richard.benda@sin.cvut.cz
Richard Sadloň richard.sadlon@sin.cvut.cz
Stanislav Drozd stanislav.drozd@sin.cvut.cz
Stanislav Olivík staniol@sin.cvut.cz
Tomáš Zdarsa tomas.zdarsa@sin.cvut.cz
Václav Veselý vaclav.vesely@sin.cvut.cz
Vít Střelka vit.strelka@sin.cvut.cz
Vladimír Bárta vladimir.barta@sin.cvut.cz
Vojtěch Jansa vojtech.jansa@sin.cvut.cz