verejne:clenstvi

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
verejne:clenstvi [19.09.2019 10:21]
Pavel Valach sjednocení
verejne:clenstvi [02.06.2020 15:18] (aktuální)
Řádek 34: Řádek 34:
 ===== Jak zaplatit členský příspěvek ===== ===== Jak zaplatit členský příspěvek =====
  
-Částku je **nutné zaplatit [[#Bankovní ​převod|bankovním převodem]] nebo [[#Platba online|on-line platbou]]**,​ nikoliv správcům sítě v hotovosti. Příspěvek můžete zaplatit přes GSM/home banking, [[https://​sinis.sin.cvut.cz/​|on-line po přihlášení v SINISu]], poštovní složenkou, nebo můžete vložit částku přímo na účet ve Fio bance.+Částku je **nutné zaplatit [[#BankovníPro platbu kartou je použita brána GP webpay. ​převod|bankovním převodem]] nebo [[#Platba online|on-line platbou]]**,​ nikoliv správcům sítě v hotovosti. Příspěvek můžete zaplatit přes GSM/home banking, [[https://​sinis.sin.cvut.cz/​|on-line po přihlášení v SINISu]], poštovní složenkou, nebo můžete vložit částku přímo na účet ve Fio bance.
  
 ==== Bankovní převod ==== ==== Bankovní převod ====
Řádek 54: Řádek 54:
 160 00 Praha 6 – Dejvice 160 00 Praha 6 – Dejvice
  
-Platby SEPA v současné době přijímáme ​jen velmi neradi.+Platby SEPA v současné době přijímáme neradi ​kvůli variabilní částce způsobené měnovými převody, nicméně je to možný způsob platby. V případě potřeby nás kontaktujte pro bankovní údaje. 
 + 
 +Platbám SWIFT se raději vyhněte, jsou drahé pro nás i pro vás.
  
 ==== Platba on-line (platební kartou) ==== ==== Platba on-line (platební kartou) ====
  
-On-line platba je dostupná [[https://​sinis.sin.cvut.cz/​|po přihlášení do SINISu]]. Lze takto zaplatit jak síťové, tak sportovní členství. Platby pro nás zprostředkovává ​společnost pays.cz.+On-line platba je dostupná [[https://​sinis.sin.cvut.cz/​|po přihlášení do SINISu]]. Lze takto zaplatit jak síťové, tak sportovní členství. Platby pro nás zprostředkovávají ​společnosti pays.cz, s.r.o. a Comgate Payments, a.s.
  
 === Detaily === === Detaily ===
  
   * Vaše banka si za platbu může účtovat poplatky, zejména pokud dochází k převodu mezi měnami. Nicméně v případě českých bank jsou to výjimky.   * Vaše banka si za platbu může účtovat poplatky, zejména pokud dochází k převodu mezi měnami. Nicméně v případě českých bank jsou to výjimky.
 +  * V případě brány Comgate jsou zatím přijímány jen karty vydané v evropském hospodářském prostoru (EHP / EU).
   * Členství bude automaticky aktivováno hned poté, co nám brána poskytne potvrzení o zaplacení - obvykle během pár minut.   * Členství bude automaticky aktivováno hned poté, co nám brána poskytne potvrzení o zaplacení - obvykle během pár minut.
   * Karta, kterou použijete, musí mít **aktivní platby přes Internet**. Kde je to možné, použije se ověření 3D Secure (Mastercard SecureCard, Verified By Visa atd.).   * Karta, kterou použijete, musí mít **aktivní platby přes Internet**. Kde je to možné, použije se ověření 3D Secure (Mastercard SecureCard, Verified By Visa atd.).
-  * **Údaje o kartě - číslo, datum platnosti apod. - neukládáme,​ ani se k nám nepřenášejí.** Zadáváte je pouze do platebního systému důvěryhodného partnera ​společnosti pays.cz. Pro platbu kartou je použita brána GP webpay+  * **Údaje o kartě - číslo, datum platnosti apod. - neukládáme,​ ani se k nám nepřenášejí.** Zadáváte je pouze do platebního systému důvěryhodného partnera ​poskytovatele brány
-  * Po úspěšné i neúspěšné platbě obdržíte potvrzení e-mailem. Vaši e-mailovou adresu za tímto účelem předáme ​společnosti pays.cz, která ji použije ​jen k informaci o platbě.+  * Po úspěšné platbě obdržíte potvrzení e-mailem. Vaši e-mailovou adresu za tímto účelem předáme ​platební bráně, která ji použije k informaci o platbě ​a uloží pro případ reklamace.
  
  
  • verejne/clenstvi.1568888512.txt.gz
  • Poslední úprava: 02.06.2020 15:18
  • (upraveno mimo DokuWiki)