verejne:clenstvi

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
verejne:clenstvi [18.05.2020 19:36]
Pavel Valach [Bankovní převod]
verejne:clenstvi [18.05.2020 20:01] (aktuální)
Pavel Valach [Platba on-line (platební kartou)]
Řádek 69: Řádek 69:
   * Karta, kterou použijete, musí mít **aktivní platby přes Internet**. Kde je to možné, použije se ověření 3D Secure (Mastercard SecureCard, Verified By Visa atd.).   * Karta, kterou použijete, musí mít **aktivní platby přes Internet**. Kde je to možné, použije se ověření 3D Secure (Mastercard SecureCard, Verified By Visa atd.).
   * **Údaje o kartě - číslo, datum platnosti apod. - neukládáme,​ ani se k nám nepřenášejí.** Zadáváte je pouze do platebního systému důvěryhodného partnera poskytovatele brány.   * **Údaje o kartě - číslo, datum platnosti apod. - neukládáme,​ ani se k nám nepřenášejí.** Zadáváte je pouze do platebního systému důvěryhodného partnera poskytovatele brány.
-  * Po úspěšné i neúspěšné platbě obdržíte potvrzení e-mailem. Vaši e-mailovou adresu za tímto účelem předáme platební bráně, která ji použije k informaci o platbě a uloží pro případ reklamace.+  * Po úspěšné platbě obdržíte potvrzení e-mailem. Vaši e-mailovou adresu za tímto účelem předáme platební bráně, která ji použije k informaci o platbě a uloží pro případ reklamace.
  
  
  • verejne/clenstvi.txt
  • Poslední úprava: 18.05.2020 20:01
  • autor: Pavel Valach