verejne:covid

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
verejne:covid [17.11.2021 13:04]
Pavel Valach místnosti již nejsou uzavřeny, kromě sauny možná?
verejne:covid [07.06.2022 12:54]
Pavel Valach stránka již není potřeba
Řádek 5: Řádek 5:
 ===== Shrnutí ===== ===== Shrnutí =====
  
-//Informace aktuální k 27102021.//+//Informace aktuální k 1822022.//
  
 **V zájmu zachování kontaktní výuky děkani ve shodě s rektorem důrazně doporučují studentům nošení respirátorů při výuce.** [[https://www.cvut.cz/informace-cvut-ke-koronaviru|Informace ČVUT ke koronaviru]] **V zájmu zachování kontaktní výuky děkani ve shodě s rektorem důrazně doporučují studentům nošení respirátorů při výuce.** [[https://www.cvut.cz/informace-cvut-ke-koronaviru|Informace ČVUT ke koronaviru]]
  
-  * [[https://covid.gov.cz/situace/skolstvi/koleje-internaty|Podle aktuálních nařízení vlády]] je třeba se při nástupu na kolej prokázat **Očkováním, potvrzením o prodělané Nemoci, nebo negativním Testem** (dále jen O-N-T). Pokud nemáte za sebou očkování nebo nemoc, je výsledek testu nutné předkládat každých 7 dní. Rozhraní pro nahrávání testů je dostupné v ISKAMu [[https://web.suz.cvut.cz]] po přihlášení. **Certifikáty se kontrolují, za falzifikáty se vyhazuje.**+  * [[https://covid.gov.cz/situace/skolstvi/koleje-internaty|Podle aktuálních nařízení vlády]] je od 18. února **ukončena** povinnost prokázat očkování nebo prodělanou nemoc (O-N).
   * Na kolejích ve společných prostorech je třeba nosit respirátor nebo chirurgickou roušku. Ve škole je nutné nosit respirátor či chirurgickou roušku, [[https://covid.gov.cz/situace/rousky-respiratory/rousky-ve-skolach|pokud zrovna nesedíte v lavici]].   * Na kolejích ve společných prostorech je třeba nosit respirátor nebo chirurgickou roušku. Ve škole je nutné nosit respirátor či chirurgickou roušku, [[https://covid.gov.cz/situace/rousky-respiratory/rousky-ve-skolach|pokud zrovna nesedíte v lavici]].
   * [[https://www.suz.cvut.cz/files/pokyn_6-2021.pdf|Stěhování i návštěvy jsou nyní možné,]] za předpokladu, že máte test/očkování/prodělaný covid a dodržíte opatření.   * [[https://www.suz.cvut.cz/files/pokyn_6-2021.pdf|Stěhování i návštěvy jsou nyní možné,]] za předpokladu, že máte test/očkování/prodělaný covid a dodržíte opatření.
-  * [[https://sincoolka.cz/cs/posilovna/|Posilovna je již otevřená]]. Je nutné předkládat testy nebo očkování před vstupem do posilovny. [[https://sincoolka.cz/cs/posilovna/|Více informací]]+  * [[https://sincoolka.cz/cs/posilovna/|Posilovna je již otevřená]]. Certifikát pro vstup není nutný. [[https://sincoolka.cz/cs/posilovna/|Více informací]]
   * Multimediálku již lze rezervovat na [[https://mm.sin.cvut.cz]].    * Multimediálku již lze rezervovat na [[https://mm.sin.cvut.cz]]. 
   * [[#Úřední hodiny klubu Sincoolka|Úřední hodiny se konají fyzicky.]]   * [[#Úřední hodiny klubu Sincoolka|Úřední hodiny se konají fyzicky.]]
Řádek 28: Řádek 28:
 Posilovna je nyní otevřena. Posilovna je nyní otevřena.
  
-Aby Vám byl umožněn vstup, budou existovat následující podmínky: +Od 10. února byly zrušeny kontroly na bezinfekčnost prostřednictvím COVID certifikátů.
- +
-  - aktivní [[:verejne:clenstvi|sportovní členství]], +
-  - zaregistrovaná RFID karta u správců / administrátorů, +
-  - předložení testu, očkování, nebo potvrzení o prodělání nemoci - opět u správců a administrátorů +
-    - ZMĚNA od 22. listopadu: nadále platí **očkování, nebo potvrzení o prodělání nemoci** +
-  - vstup minimálně ve dvou. +
- +
-Očkovací certifikát stačí přinést správcům jednou. Potvrzení o prodělání nemoci platí 180 dní. Antigenní test z laboratoře má platnost 24 hodin od testu, PCR test 72 hodin.+
  
 Registrační hodiny správců najdete na [[https://sincoolka.cz/cs/posilovna/]]. Další dotazy můžete směřovat na [[posilovna@sin.cvut.cz]]. Registrační hodiny správců najdete na [[https://sincoolka.cz/cs/posilovna/]]. Další dotazy můžete směřovat na [[posilovna@sin.cvut.cz]].