Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
verejne:covid [04.02.2021 21:16]
Pavel Valach změněno uspořádání sekcí, abychom měli všechno důležité nahoře
verejne:covid [04.10.2021 15:38] (aktuální)
Pavel Valach [Posilovna v COVID režimu] přidáno otevření posilky
Řádek 5: Řádek 5:
 ===== Shrnutí ===== ===== Shrnutí =====
  
-V současnosti je **zcela přerušena kontaktní výuka na ČVUT v Praze** a jsou nastavena zvláštní opatření na kolejích.+//Informace aktuální k 179. 2021.//
  
-  * Ve vnitřních prostorách budov (tedy kolejíjsou povinné roušky (od 10září)kromě pokojů+  * [[https://covid.gov.cz/situace/skolstvi/koleje-internaty|Podle aktuálních nařízení vlády]] je třeba se při nástupu na kolej prokázat **Očkováním, potvrzením o prodělané Nemoci, nebo negativním Testem** (dále jen O-N-T). Pokud nemáte za sebou očkování nebo nemoc, je výsledek testu nutné předkládat každých 7 dní. 
-  * [[https://www.suz.cvut.cz/files/pokyn_2-2020.pdf|Je zakázáno shromažďování, návštěvy, a to i mezi kolejemi.]] +  * Na kolejích ve společných prostorech je třeba nosit respirátor nebo chirurgickou rouškuVe škole je nutné nosit respirátor či chirurgickou roušku[[https://covid.gov.cz/situace/rousky-respiratory/rousky-ve-skolach|pokud zrovna nesedíte v lavici]]
-  * [[#Uzavření klubových místností|Jsou uzavřeny společenské klubové prostory koleje.]] To se týká také [[#Uzavření posilovny|posilovny]], proto nyní nedoporučujeme platit si sportovní členství+  * [[https://www.suz.cvut.cz/files/pokyn_6-2021.pdf|Stěhování i návštěvy jsou nyní možné,]] za předpokladu, že máte test/očkování/prodělaný covid a dodržíte opatření. 
-  * [[#Úřední hodiny klubu Sincoolka|Úřední hodiny se konají virtuálně.]]+  * [[https://sincoolka.cz/cs/2021/06/pripravujeme-otevreni-mm-a-posilovny/|Připravujeme znovu-otevření posilovny sauny.]] Posilovna ještě chvíli potrvá :(, multimediálku již lze rezervovat na [[https://mm.sin.cvut.cz]]. 
 +  * [[#Úřední hodiny klubu Sincoolka|Úřední hodiny se konají fyzicky.]]
  
 Detaily k těmto opatřením naleznete níže. Detaily k těmto opatřením naleznete níže.
Řádek 16: Řádek 17:
 ===== Úřední hodiny klubu Sincoolka ===== ===== Úřední hodiny klubu Sincoolka =====
  
-Úřední hodiny se budou konat virtuálně. Najdete nás ve virtuální místnosti na našem Nextcloudu, kde si s námi můžete povídat a řešit svoje problémy. [[https://sinis.sin.cvut.cz|Odkaz na online úřední hodiny najdete v SINISu]]. +Úřední hodiny se nyní konají [[verejne:sit:index#reseni_pozadavku_clenu|fyzicky v ohlášených úředních hodinách, většinu požadavků lze vyřešit e-mailem]].
- +
-Budeme Vám k dispozici [[verejne:sit:index#reseni_pozadavku_clenu|na obvyklých kanálech online]], a to i mimo čas.+
  
 Více kontaktů a další pokyny najdete v sekci [[verejne:sit:index#reseni_pozadavku_clenu|Počítačová síť - Řešení požadavků členů]]. Více kontaktů a další pokyny najdete v sekci [[verejne:sit:index#reseni_pozadavku_clenu|Počítačová síť - Řešení požadavků členů]].
  
-===== Uzavření posilovny =====+===== Posilovna v COVID režimu =====
  
-**Posilovna je uzavřená zejména kvůli současným opatřením Vlády České republiky**, kterými se uzavírají všechny posilovny, fitness centra, bazény a podve vnitřních prostorách ([[https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/tiskove-zpravy/uv201008-0995.pdf|usnesení č. 995]] a [[https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/tiskove-zpravy/uv201008-0996.pdf|usnesení č. 996]]).+Posilovna se otevírá pondělí 4. října 2021.
  
-<del> +Aby Vám byl umožněn vstupbudou existovat následující podmínky:
-**Alternativou č. 1** může být POSILOVNA STRAHOV. Ta je jediná oficiálně otevřenátakže si můžete zařídit členství u nich.+
  
-https://gym.siliconhill.cz/index.php/cs/home-cs/o-fitcentru</del>+  - aktivní [[:verejne:clenstvi|sportovní členství]], 
 +  zaregistrovaná RFID karta u správců, 
 +  - **předložení testu, očkování, nebo potvrzení o prodělání nemoci** opět u správců, 
 +  - vstup minimálně ve dvou.
  
-**Alternativa č. 2** je vypůjčení VENKOVNÍHO SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ (slack line, badminton, frisbee, míče, švihadla, rychlostní žebřík). V případě dotazů nebo vypůjčení kontaktujte [[https://www.sin.cvut.cz/cs/spravci|správce sportovního vybavení]].+Očkovací certifikát stačí přinést správcům jednou. Potvrzení o prodělání nemoci platí 180 dní. Antigenní test z laboratoře má platnost 3 dny od testu, PCR test 7 dní. 
 + 
 +Registrační hodiny správců najdete na [[https://sincoolka.cz/cs/posilovna/]]. Další dotazy můžete směřovat na [[posilovna@sin.cvut.cz]]. 
 +==== Jak se zabavit bez posilovny ==== 
 + 
 +**Alternativa č. 1** je vypůjčení VENKOVNÍHO SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ (slack line, badminton, frisbee, míče, švihadla, rychlostní žebřík). V případě dotazů nebo vypůjčení kontaktujte [[https://www.sin.cvut.cz/cs/spravci|správce sportovního vybavení]].
  
 https://www.sin.cvut.cz/cs/pujc https://www.sin.cvut.cz/cs/pujc
  
-**Alternativa č. 3** - Venkovní WORKOUT HŘIŠTĚ.+**Alternativa č. 2** - Venkovní WORKOUT HŘIŠTĚ.
 Nejbližší se nachází ve STROMOVCE (dokonce dvě), U Kauflandu vedle řeky ulice Papírenská nebo v ulici Generála Píky, kde je dokonce i malé hřiště na fotbal či basket zdarma. Nejbližší se nachází ve STROMOVCE (dokonce dvě), U Kauflandu vedle řeky ulice Papírenská nebo v ulici Generála Píky, kde je dokonce i malé hřiště na fotbal či basket zdarma.
  
Řádek 42: Řádek 48:
 ===== Uzavření klubových místností ===== ===== Uzavření klubových místností =====
  
-Dle {{ :verejne:predpisy:sin_np_2020_2_opatreni_ke_snizeni_rizika_nakazy_koronavirem.pdf |nařízení předsedy SIN-NP-2020/2}} {{ :verejne:predpisy:sin_np_2020_4.pdf |nařízení předsedy SIN-NP-2020/4}} byla od 23března do odvolání přijata následující opatření:+Připravujeme se nyní na jejich postupné otevření 1. 7. 2021 pro posilovnu, 22. 6. 2021 pro saunu MM. 
 + 
 +[[https://sincoolka.cz/cs/2021/06/pripravujeme-otevreni-mm-a-posilovny/|Více v novince na webu.]]
  
-  * pozastaven provoz posilovny na Sinkuleho koleji, 
-  * pozastaven provoz sauny na Sinkuleho koleji, 
-  * pozastaveno vypůjčování Multimediální místnosti na Sinkuleho koleji. 
  
  
  • verejne/covid.1612469790.txt.gz
  • Poslední úprava: 04.02.2021 21:16
  • autor: Pavel Valach