verejne:sit:index

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
Následující verze Obě strany příští revize
verejne:sit:index [19.02.2021 18:51]
Pavel Valach [Řešení požadavků členů] zdůrazněni dobrovolníci :)
verejne:sit:index [22.09.2021 10:46]
Pavel Valach [Úřední hodiny pro nástupy]
Řádek 9: Řádek 9:
 ===== Jak se poprvé zaregistrovat ===== ===== Jak se poprvé zaregistrovat =====
  
-<note tip>**Přecházíte z jiné koleje ČVUT?** Registrujte se a postupujte dle pokynů dále! Síťové členství Vám poté přeneseme z Vaší předchozí koleje ČVUT, a to na semestr, na které bylo zaplacené, tudíž jej neplatíte znovu.</note>+<note tip>**Přecházíte z jiné koleje ČVUT?** Registrujte se a postupujte dle pokynů dále! Síťové členství Vám poté přeneseme z Vaší předchozí koleje ČVUT, a to na semestr, na které bylo zaplacené, tudíž jej neplatíte znovu. Ozvěte se svému adminovi při zápisu do klubu! :-)</note>
  
-**Jste na koleji noví?** Nejdříve se [[verejne:sit:sinis|zaregistrujete do klubu Sincoolka přes náš systém SINIS]]. Trvá to jen chvilku a po dokončení registrace Vám připojení aktivujeme na 5 dní.+**Jste na koleji noví?** Připojíte se kabelem do zásuvky na pokoji, nebo se připojíte na Wi-Fi Sincoolka-registration,[[verejne:sit:sinis|zaregistrujete se do klubu Sincoolka přes náš systém SINIS]]. Trvá to jen chvilku a po dokončení registrace Vám aktivujeme připojení k síti na 5 dní.
  
 **Při registraci si zaregistrujete své první zařízení** (resp. jeho [[verejne:sit:mac|MAC adresu]]). To bude mít automaticky přístup k síti. **Při registraci si zaregistrujete své první zařízení** (resp. jeho [[verejne:sit:mac|MAC adresu]]). To bude mít automaticky přístup k síti.
Řádek 32: Řádek 32:
 ===== Řešení požadavků členů ===== ===== Řešení požadavků členů =====
  
-**Registrace, připojování zařízení a další** řeší naši dobrovolníci primárně v našich úředních hodinách. Ty jsou momentálně **čistě virtuální**. [[https://sinis.sin.cvut.cz|V SINISu klepněte na tlačítko "Úřední hodiny"!]] Funguje i z registrační sítě!+**Registrace, připojování zařízení a další** řeší naši dobrovolníci primárně v našich úředních hodinách.
  
-Úředky máme opět od 8 do 9 večer v pondělí a středu.+==== Úřední hodiny pro nástupy ==== 
 + 
 +  * středa 22. září – 20:00–21:00 - omezeně 
 +  * **čtvrtek 23. září – 20:00–21:00 - preferováno** 
 +  * a dále pondělí a středa – 20:00–21:00 
 + 
 +Konají se v LABu – na Sinkuleho koleji na 14. chodbě (5. patro), vedle výtahu. 
 + 
 +==== E-mail ====
  
 Většinu požadavků umíme řešit pomocí [[https://sincoolka.cz/cs/kontakty|vhodného e-mailového kontaktu]] - pro počítačovou síť to je [[admin@sin.cvut.cz]]. Většinu požadavků umíme řešit pomocí [[https://sincoolka.cz/cs/kontakty|vhodného e-mailového kontaktu]] - pro počítačovou síť to je [[admin@sin.cvut.cz]].
Řádek 42: Řádek 50:
 Můžete také využít telefonní linku [[tel>+420228229638|+420 228 229 638]], a to v době úředních hodin. Mimo tuto dobu je k dispozici záznamník. Můžete také využít telefonní linku [[tel>+420228229638|+420 228 229 638]], a to v době úředních hodin. Mimo tuto dobu je k dispozici záznamník.
 Pozor, přes telefon vás stále nemůžeme zaregistrovat, ale můžeme vyřídit např. prodloužení lhůty pro zaplacení z nečekaných důvodů, nebo náhradní termín pro registrace. Pozor, přes telefon vás stále nemůžeme zaregistrovat, ale můžeme vyřídit např. prodloužení lhůty pro zaplacení z nečekaných důvodů, nebo náhradní termín pro registrace.
- 
-<note warning>Prosíme, posílejte svoje požadavky **primárně** na adresu [[admin@sin.cvut.cz]]. Budete-li administrátorům bez vyzvání psát do jejich osobních e-mailových schránek, budete ignorováni.</note> 
 ===== Poskytované služby ===== ===== Poskytované služby =====
  
Řádek 73: Řádek 79:
 Core switch Juniper EX4600 zajišťuje propojení všech access switchů na Sinkuleho koleji (Juniper, 3Com, Cisco); dostupný bandwidth per switch je 10Gbps. Core switch Juniper EX4600 zajišťuje propojení všech access switchů na Sinkuleho koleji (Juniper, 3Com, Cisco); dostupný bandwidth per switch je 10Gbps.
  
-Dejvická kolej je připojena k naší síti bezdrátovým spojem Ericsson v pásmu 71-76, 81-86 GHz o kapacitě 2Gbps. Momentálně je k dispozici 1Gbps.+Dejvická kolej je připojena k naší síti bezdrátovým spojem Ericsson v pásmu 71-76, 81-86 GHz o kapacitě 2Gbps.
  
 <note tip>Zajímá vás více? Přijďte se k nám někdy podívat, třeba během našich [[#Řešení požadavků členů|úředních hodin]] :)</note> <note tip>Zajímá vás více? Přijďte se k nám někdy podívat, třeba během našich [[#Řešení požadavků členů|úředních hodin]] :)</note>
  • verejne/sit/index.txt
  • Poslední úprava: 01.10.2021 19:06
  • autor: Pavel Valach