Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
verejne:sit:sinis [21.09.2018 17:20]
Pavel Valach
verejne:sit:sinis [02.06.2020 15:18] (aktuální)
Řádek 3: Řádek 3:
 ====== Pro nově příchozí:​ SINIS + jak se registrovat do klubu Sincoolka ====== ====== Pro nově příchozí:​ SINIS + jak se registrovat do klubu Sincoolka ======
  
-Pokud se chcete stát členem klubu Sincoolka, musíte se zaregistrovat. ​K tomu slouží registrační formulář ukrytý pod odkazem Registrace nového účtu.+Pokud se chcete stát členem klubu Sincoolka, musíte se zaregistrovat. ​To můžete provést buď prostřednictvím připojení do naší kabelové počítačové sítě, nebo na Wi-Fi Sincoolka-registration.
  
-Pokud se registrujete přes kabelové připojení ​a máte nastaveno [[verejne:​sit:​dhcp|automatické získávání IP adresy a adres DNS serveru]]zobrazí ​se vám úvodní stránka [[https://​sinis.sin.cvut.cz/|SINISu]] automaticky po připojení k síti klubu a otevření jakékoliv webové stránky (např. seznam.cz).+Pokud se registrujete přes kabelové připojení, ​připojte ​se k síti a otevřete stránku ​https://​sinis.sin.cvut.cz.
  
-Pokud se registrujete přes WiFi, připojte se k síti Sincoolka-registration a otevřete ​jakoukoliv webovou ​stránku ​(napřseznam.cz). Pokud se vám nezobrazí úvodní stránka SINISu, ​zadejte do prohlížeče adresu sinis.sin.cvut.cz.+Pokud se registrujete přes WiFi, připojte se k síti Sincoolka-registration a otevřete stránku ​https://​sinis.sin.cvut.cz. 
 + 
 +Pokud se vám nezobrazí úvodní stránka SINISu, ​zkontrolujte,​ zda máte nastaveno [[verejne:​sit:​dhcp|automatické přidělování adres (DHCP)]]. 
 + 
 +V SINISu je registrační formulář ukrytý pod odkazem **Registrace nového účtu**.
  
 {{:​verejne:​sit:​sinis:​sinis_00_0.png}} {{:​verejne:​sit:​sinis:​sinis_00_0.png}}
Řádek 21: Řádek 25:
 {{:​verejne:​sit:​sinis:​sinis_afterreg_cz.png}} {{:​verejne:​sit:​sinis:​sinis_afterreg_cz.png}}
  
-Registraci dokončíte podepsáním vytištěné verze přihlášky a zaplacením [[https://​www.sin.cvut.cz/​cs/​clensky-prispevek|členského příspěvku]]. Na podepsání přihlášky máte 5 dní od odeslání formuláře,​ na zaplacení členského příspěvku pak 15 dní od podepsání přihlášky. Členský příspěvek se platí na semestr a jeho výši a způsoby zaplacení najdete **[[https://​www.sin.cvut.cz/​cs/​clensky-prispevek|zde]]**.+Registraci dokončíte podepsáním vytištěné verze přihlášky a zaplacením [[:verejne:​clenstvi|členského příspěvku]]. Na podepsání přihlášky máte 5 dní od odeslání formuláře,​ na zaplacení členského příspěvku pak 15 dní od podepsání přihlášky. Členský příspěvek se platí na semestr a jeho výši a způsoby zaplacení najdete ​v sekci **[[:verejne:​clenstvi|]]**.
  
 ---- ----
  • verejne/sit/sinis.1537550452.txt.gz
  • Poslední úprava: 02.06.2020 15:18
  • (upraveno mimo DokuWiki)