Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
verejne:sit:sinis [21.09.2018 19:20]
Pavel Valach
verejne:sit:sinis [23.08.2019 13:35] (aktuální)
Pavel Valach
Řádek 3: Řádek 3:
 ====== Pro nově příchozí:​ SINIS + jak se registrovat do klubu Sincoolka ====== ====== Pro nově příchozí:​ SINIS + jak se registrovat do klubu Sincoolka ======
  
-Pokud se chcete stát členem klubu Sincoolka, musíte se zaregistrovat. ​K tomu slouží registrační formulář ukrytý pod odkazem Registrace nového účtu.+Pokud se chcete stát členem klubu Sincoolka, musíte se zaregistrovat. ​To můžete provést buď prostřednictvím připojení do naší kabelové počítačové sítě, nebo na Wi-Fi Sincoolka-registration.
  
-Pokud se registrujete přes kabelové připojení ​a máte nastaveno [[verejne:​sit:​dhcp|automatické získávání IP adresy a adres DNS serveru]]zobrazí ​se vám úvodní stránka [[https://​sinis.sin.cvut.cz/|SINISu]] automaticky po připojení k síti klubu a otevření jakékoliv webové stránky (např. seznam.cz).+Pokud se registrujete přes kabelové připojení, ​připojte ​se k síti a otevřete stránku ​https://​sinis.sin.cvut.cz.
  
-Pokud se registrujete přes WiFi, připojte se k síti Sincoolka-registration a otevřete ​jakoukoliv webovou ​stránku ​(napřseznam.cz). Pokud se vám nezobrazí úvodní stránka SINISu, ​zadejte do prohlížeče adresu sinis.sin.cvut.cz.+Pokud se registrujete přes WiFi, připojte se k síti Sincoolka-registration a otevřete stránku ​https://​sinis.sin.cvut.cz. 
 + 
 +Pokud se vám nezobrazí úvodní stránka SINISu, ​zkontrolujte,​ zda máte nastaveno [[verejne:​sit:​dhcp|automatické přidělování adres (DHCP)]]. 
 + 
 +V SINISu je registrační formulář ukrytý pod odkazem **Registrace nového účtu**.
  
 {{:​verejne:​sit:​sinis:​sinis_00_0.png}} {{:​verejne:​sit:​sinis:​sinis_00_0.png}}