Pro nově příchozí: SINIS + jak se registrovat do klubu Sincoolka

Pokud se chcete stát členem klubu Sincoolka, musíte se zaregistrovat. To můžete provést buď prostřednictvím připojení do naší kabelové počítačové sítě, nebo na Wi-Fi Sincoolka-registration.

Pokud se registrujete přes kabelové připojení, připojte se k síti a otevřete stránku https://sinis.sin.cvut.cz.

Pokud se registrujete přes WiFi, připojte se k síti Sincoolka-registration a otevřete stránku https://sinis.sin.cvut.cz.

Pokud se vám nezobrazí úvodní stránka SINISu, zkontrolujte, zda máte nastaveno automatické přidělování adres (DHCP).

V SINISu je registrační formulář ukrytý pod odkazem Registrace nového účtu.

Všechny údaje mají svůj význam, vyplňte je proto pečlivě.

Po úspěšném odeslání přihlašovacího formuláře ke zpracování (obrázek níže) vytáhněte kabel z počítače, počkejte 15 minut a poté jej znovu připojte. Nyní byste měli mít přístup do sítě klubu a internetu.

Pokud jste se registrovali přes WiFi, odhlašte se ze sítě Sincoolka-registration, počkejte 15 minut a poté se přihlašte do sítě Sincoolka pomocí e-mailové adresy a hesla, které jste vyplnili v přihlašovacím formuláři. Nyní byste měli mít přistup do sítě klubu a internetu.

Registraci dokončíte podepsáním vytištěné verze přihlášky a zaplacením členského příspěvku. Na podepsání přihlášky máte 5 dní od odeslání formuláře, na zaplacení členského příspěvku pak 15 dní od podepsání přihlášky. Členský příspěvek se platí na semestr a jeho výši a způsoby zaplacení najdete v sekci Členství.


Pokud již registrovaným členem jste a zobrazí se vám po otevření jakékoliv webové stránky úvodní obrazovka SINISu, používáte nejspíš počítač, který nemáte registrovaný. V tom případě kontaktujte administrátory a pošlete jim emailem MAC adresu vašeho nového počítače.

Pokud již členem jste, můžete v SINISu po přihlášení najít přehled svých uživatelských údajů, všechny platby členských příspěvků, které jsme od vás obdrželi, přehled informací o vašem síťovém připojení včetně případných emailových aliasů a stav tiskového konta a ceny jednotlivých tisků (pokud tisknete na síťové tiskárně).

  • verejne/sit/sinis.txt
  • Poslední úprava: 02.06.2020 15:18
  • autor: 127.0.0.1