Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
verejne:sit:sinis [23.08.2019 13:34]
Pavel Valach
verejne:sit:sinis [23.08.2019 13:35] (aktuální)
Pavel Valach
Řádek 5: Řádek 5:
 Pokud se chcete stát členem klubu Sincoolka, musíte se zaregistrovat. To můžete provést buď prostřednictvím připojení do naší kabelové počítačové sítě, nebo na Wi-Fi Sincoolka-registration. Pokud se chcete stát členem klubu Sincoolka, musíte se zaregistrovat. To můžete provést buď prostřednictvím připojení do naší kabelové počítačové sítě, nebo na Wi-Fi Sincoolka-registration.
  
-Pokud se registrujete přes kabelové připojení ​a máte nastaveno [[verejne:​sit:​dhcp|automatické získávání IP adresy a adres DNS serveru]]zobrazí se vám úvodní stránka [[https://​sinis.sin.cvut.cz/​|SINISu]] automaticky po ipojení ​k síti klubu a otevřete stránku https://​sinis.sin.cvut.cz.+Pokud se registrujete přes kabelové připojení,​ připojte se k síti a otevřete stránku https://​sinis.sin.cvut.cz.
  
 Pokud se registrujete přes WiFi, připojte se k síti Sincoolka-registration a otevřete stránku https://​sinis.sin.cvut.cz. Pokud se registrujete přes WiFi, připojte se k síti Sincoolka-registration a otevřete stránku https://​sinis.sin.cvut.cz.
  
-Pokud se vám nezobrazí úvodní stránka SINISu, zkontrolujte,​ zda máte nastaveno [[verejne:​sit:​dhcp:windows|automatické přidělování adres (DHCP)]].+Pokud se vám nezobrazí úvodní stránka SINISu, zkontrolujte,​ zda máte nastaveno [[verejne:​sit:​dhcp|automatické přidělování adres (DHCP)]].
  
 V SINISu je registrační formulář ukrytý pod odkazem **Registrace nového účtu**. V SINISu je registrační formulář ukrytý pod odkazem **Registrace nového účtu**.