Rozdíly
Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.
Obě strany předchozí revize Předchozí verze | |||
verejne:volby:dokumentace-voleb [29.02.2024 21:54] – [Řádné volby] Vojtěch Kříž | verejne:volby:dokumentace-voleb [21.04.2024 04:21] (aktuální) – Stránka přesunuta do .index Vojtěch Kříž | ||
---|---|---|---|
Řádek 1: | Řádek 1: | ||
- | ====== Dokumentace voleb do Představenstva ====== | ||
- | ===== 2024 ===== | ||
- | |||
- | ==== Řádné volby ==== | ||
- | |||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | |||
- | **Harmonogram voleb**: | ||
- | |||
- | * Podávání kandidátek: | ||
- | * Vyvěšení přijatých kandidátek: | ||
- | * Volby (internetové i urnové): čtvrtek 15. 2. 2024 (12:00) -- čtvrtek 22. 2. 2024 (23: | ||
- | * Vyhlášení výsledků: pátek 23. 2. 2024 (20:00) | ||
- | |||
- | **Volební komise**: | ||
- | * Tereza Fiklíková | ||
- | * Artem Poliakov | ||
- | * Vít Hamřík | ||
- | |||
- | ===== 2023 ===== | ||
- | |||
- | ==== 1. doplňovací volby – Zástupci klubu ==== | ||
- | |||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | |||
- | **Harmonogram voleb:** | ||
- | |||
- | * Podávání kandidátek: | ||
- | * Vyvěšení přijatých kandidátek: | ||
- | * Volby (internetové): | ||
- | * Vyhlášení výsledků: pondělí 15. 5. 2023 (20:00) | ||
- | |||
- | **Volební komise:** | ||
- | |||
- | * Adam Mitrenga | ||
- | * Vojtěch Kříž | ||
- | * Tereza Fiklíková | ||
- | |||
- | ==== Řádné volby ==== | ||
- | |||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | |||
- | **Harmonogram voleb**: | ||
- | |||
- | * Podávání kandidátek: | ||
- | * Vyvěšení přijatých kandidátek: | ||
- | * Volby (internetové i urnové): pondělí 20. 3. 2023 (12:00) – neděle 26. 3. 2023 (23:59) | ||
- | * Vyhlášení výsledků: úterý 28. 3. 2023 (12:00) | ||
- | |||
- | **Volební komise:** | ||
- | * Filip Kučera | ||
- | * Mikhailo Leskiv | ||
- | * Tereza Fiklíková | ||
- | |||
- | ===== 2022 ===== | ||
- | |||
- | ==== 2. doplňovací volby – Zástupce Sinkuleho koleje ==== | ||
- | |||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | |||
- | **Harmonogram voleb**: | ||
- | |||
- | * Podávání kandidátek: | ||
- | * Vyvěšení přijatých kandidátek: | ||
- | * Volby (elektronické): | ||
- | * **Vyhlášení výsledků**: | ||
- | |||
- | **Volební komise**: | ||
- | |||
- | * Pavel Valach | ||
- | * Jakub Burdych | ||
- | * Maryna Karmazina | ||
- | |||
- | ==== 1. doplňovací volby – Zástupce klubu ==== | ||
- | |||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | |||
- | **Harmonogram voleb**: | ||
- | |||
- | * Podávání kandidátek: | ||
- | * Vyvěšení přijatých kandidátek: | ||
- | * Volby (internetové i urnové): středa 4. 5. 2022 (12:00) – úterý 10. 5. 2022 (23:59) | ||
- | * **Vyhlášení výsledků: čtvrtek 12. 5. 2022 (12:00)** | ||
- | |||
- | **Volební komise**: | ||
- | * Pavel Valach | ||
- | * Jakub Burdych | ||
- | * Mykhailo Leskiv | ||
- | |||
- | ==== Řádné volby ==== | ||
- | |||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | |||
- | **Harmonogram voleb**: | ||
- | |||
- | Harmonogram byl 28. února posunut o týden z důvodu nedostatečného počtu kandidátek! ({{ : | ||
- | |||
- | Nový harmonogram: | ||
- | |||
- | * Podávání kandidátek: | ||
- | * Vyvěšení přijatých kandidátek: | ||
- | * Volby (internetové i urnové): pondělí 14. 3. 2022 (12:00) – neděle 20. 3. 2022 (23: | ||
- | * **Vyhlášení výsledků: pondělí 21. 3. 2022 (12:00)** | ||
- | |||
- | **Volební komise**: | ||
- | * Pavel Valach | ||
- | * Luke Morgan | ||
- | * Mykhailo Saveliev | ||
- | |||
- | ===== 2021 ===== | ||
- | |||
- | ==== Řádné volby ==== | ||
- | |||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | {{verejne: | ||
- | |||
- | **Nový harmonogram voleb**: | ||
- | |||
- | * Podávání kandidátek: | ||
- | * Vyvěšení přijatých kandidátek: | ||
- | * Volby (internetové i urnové): úterý 20. 7. 2021 (12:00) – neděle 25. 7. 2021 (23:59) | ||
- | * **Vyhlášení výsledků: pondělí 26. 7. 2021 (20:00)** | ||
- | |||
- | |||
- | **Volební komise**: | ||
- | * Adam Mitrenga | ||
- | * Pavel Valach | ||
- | * Maryna Karmazina | ||
- | |||
- | ===== 2020 ===== | ||
- | |||
- | **2. doplňovací volby -- Zástupce Dejvické koleje** \\ | ||
- | |||
- | **1. doplňovací volby -- Zástupce Dejvické koleje** \\ | ||
- | Vyhlášení doplňovacích voleb na období 2020-2021: {{ verejne: | ||
- | |||
- | **Řádné volby** \\ | ||
- | Vyhlášení řádných voleb na období 2020-2021: {{ verejne: | ||
- | Prodloužení termínu podávání kandidátek: | ||
- | Zpráva o průběhu voleb: {{ verejne: | ||
- | Vyhodnocení papírových hlasovacích lístků: {{ verejne: | ||
- | Výsledky řádných voleb na období 2020-2021: {{ verejne: | ||
- | |||
- | =====2019===== | ||
- | |||
- | **1. doplňovací volby** \\ | ||
- | Vyhlášení doplňovacích voleb Zástupce Sinkuleho koleje na období 2019-20: {{ verejne: | ||
- | |||
- | **Řádné volby** \\ | ||
- | Výsledky řádných voleb 2019-2020: {{ verejne: | ||
- | Vyhlášení řádných voleb na období 2019-2020: {{ verejne: | ||
- | |||
- | =====2018===== | ||
- | |||
- | **Řádné volby** \\ | ||
- | Vyhlášení řádných voleb na období 2018-2019: {{verejne: | ||
- | Prodloužení termínu podávání kandidátek: | ||
- | Zpráva o průběhu voleb: {{verejne: | ||
- | Vyhodnocení papírových hlasovacích lístků: {{verejne: | ||
- | Výsledky voleb: {{verejne: | ||
- | |||
- | **Doplňovací volby říjen 2018** \\ | ||
- | Harmonogram doplňovacích voleb 2018: {{ verejne: | ||
- | Zpráva o průběhu doplňovacích voleb: PDF \\ | ||
- | Vyhodnocení papírových hlasovacích lístků: PDF \\ | ||
- | Výsledky doplňovacích voleb: PDF \\ | ||
- | |||
- | =====2017===== | ||
- | |||
- | **Řádné volby** \\ | ||
- | Harmonogram voleb 2017: {{verejne: | ||
- | Zpráva o průběhu voleb: {{verejne: | ||
- | Vyhodnocení papírových hlasovacích lístků: {{verejne: | ||
- | Výsledky voleb: {{verejne: | ||
- | |||
- | **Doplňovací volby duben 2017** \\ | ||
- | Harmonogram doplňovacích voleb 2017: {{verejne: | ||
- | Zpráva o průběhu doplňovacích voleb: {{verejne: | ||
- | Vyhodnocení papírových hlasovacích lístků: {{verejne: | ||
- | Výsledky doplňovacích voleb: {{verejne: | ||
- | |||
- | **Doplňovací volby říjen 2017** \\ | ||
- | Harmonogram 2. doplňovacích voleb 2017: {{ verejne: | ||
- | Zpráva o průběhu 2. doplňovacích voleb: {{ verejne: | ||
- | Vyhodnocení papírových hlasovacích lístků: {{ verejne: | ||
- | Výsledky 2. doplňovacích voleb: {{ verejne: | ||
- | |||
- | =====2016===== | ||
- | |||
- | **Volby** \\ | ||
- | Vyhlášení voleb na období 2016-2017: {{verejne: | ||
- | Zpráva o průběhu voleb: {{verejne: | ||
- | Vyhodnocení papírových hlasovacích lístků: {{verejne: | ||
- | Výsledky voleb: {{verejne: | ||
- | |||
- | =====2015===== | ||
- | |||
- | **Volby** \\ | ||
- | Vyhlášení voleb na období 2015-2016: {{verejne: | ||
- | Zpráva o průběhu voleb: {{verejne: | ||
- | Vyhodnocení papírových hlasovacích lístků: {{verejne: | ||
- | Výsledky voleb: {{verejne: | ||
- | |||
- | =====2014===== | ||
- | |||
- | **Volby** \\ | ||
- | Vyhlášení voleb na období 2014-2015: {{verejne: | ||
- | Zpráva o průběhu voleb: {{verejne: | ||
- | Vyhodnocení papírových hlasovacích lístků: {{verejne: | ||
- | Výsledky voleb: {{verejne: | ||
- | |||
- | =====2013===== | ||
- | |||
- | **Volby** \\ | ||
- | Vyhlášení voleb na období 2013/2014: {{verejne: | ||
- | Prodloužení termínu podávání kandidátek: | ||
- | Sečtení hlasů z volebních uren: {{verejne: | ||
- | Celkový počet hlasů: {{verejne: | ||
- | Řešení nerozhodného výsledku na 5. a 6. místě: {{verejne: | ||
- | Výsledky voleb: {{verejne: |