Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
verejne:covid [06.06.2021 13:52]
Pavel Valach [Shrnutí] aktualizováno
verejne:covid [04.10.2021 15:38] (aktuální)
Pavel Valach [Posilovna v COVID režimu] přidáno otevření posilky
Řádek 5: Řádek 5:
 ===== Shrnutí ===== ===== Shrnutí =====
  
-//Informace aktuální k 66. 2021.//+//Informace aktuální k 179. 2021.//
  
-V současnosti je **zcela erušena kontaktní výuka na ČVUT v Praze** a jsou nastavena zvláštní opatření na kolejích. +  [[https://covid.gov.cz/situace/skolstvi/koleje-internaty|Podle aktuálních nařízení vlády]] je třeba se i nástupu na kolej prokázat **Očkováním, potvrzením o prodělané Nemoci, nebo negativním Testem** (dále jen O-N-T). Pokud nemáte za sebou očkování nebo nemoc, je výsledek testu nutné předkládat každých 7 dní
- +  * Na kolejích ve společných prostorech je třeba nosit respirátor nebo chirurgickou rouškuVe škole je nutné nosit respirátor či chirurgickou roušku[[https://covid.gov.cz/situace/rousky-respiratory/rousky-ve-skolach|pokud zrovna nesedíte v lavici]]
-  * Ve vnitřních prostorách budov (tedy i kolejí) jsou povinné roušky (od 10září)kromě pokojů+  * [[https://www.suz.cvut.cz/files/pokyn_6-2021.pdf|Stěhování i návštěvy jsou nyní možné,]] za předpokladu, že máte test/očkování/prodělaný covid a dodržíte opatření. 
-  * [[https://www.suz.cvut.cz/files/pokyn_6-2021.pdf|Stěhování i návštěvy jsou nyní možné,]] za předpokladu, že máte test a dodržíte opatření. +  * [[https://sincoolka.cz/cs/2021/06/pripravujeme-otevreni-mm-a-posilovny/|Připravujeme znovu-otevření posilovny a sauny.]] Posilovna ještě chvíli potrvá :(, multimediálku již lze rezervovat na [[https://mm.sin.cvut.cz]]
-  * [[https://sincoolka.cz/cs/2021/06/pripravujeme-otevreni-mm-a-posilovny/|Připravujeme znovu-otevření MM, posilovny a sauny.]] Posilovna je v plánu od 172021, multimediálka od 226+  * [[#Úřední hodiny klubu Sincoolka|Úřední hodiny se konají fyzicky.]]
-  * [[#Úřední hodiny klubu Sincoolka|Úřední hodiny se konají virtuálně.]]+
  
 Detaily k těmto opatřením naleznete níže. Detaily k těmto opatřením naleznete níže.
Řádek 18: Řádek 17:
 ===== Úřední hodiny klubu Sincoolka ===== ===== Úřední hodiny klubu Sincoolka =====
  
-Úřední hodiny se budou konat virtuálně. Najdete nás ve virtuální místnosti na našem Nextcloudu, kde si s námi můžete povídat a řešit svoje problémy. [[https://sinis.sin.cvut.cz|Odkaz na online úřední hodiny najdete v SINISu]]. +Úřední hodiny se nyní konají [[verejne:sit:index#reseni_pozadavku_clenu|fyzicky v ohlášených úředních hodinách, většinu požadavků lze vyřešit e-mailem]].
- +
-Budeme Vám k dispozici [[verejne:sit:index#reseni_pozadavku_clenu|na obvyklých kanálech online]], a to i mimo čas.+
  
 Více kontaktů a další pokyny najdete v sekci [[verejne:sit:index#reseni_pozadavku_clenu|Počítačová síť - Řešení požadavků členů]]. Více kontaktů a další pokyny najdete v sekci [[verejne:sit:index#reseni_pozadavku_clenu|Počítačová síť - Řešení požadavků členů]].
  
-===== Uzavření posilovny =====+===== Posilovna v COVID režimu =====
  
-**Posilovna je uzavřená zejména kvůli současným opatřením Vlády České republiky**, kterými se uzavírají všechny posilovny, fitness centra, bazény a podve vnitřních prostorách.+Posilovna se otevírá pondělí 4. října 2021.
  
-Z tohoto důvodu Vám nedoporučujeme platit si sportovní členství, ledaže byste nás chtěli finančně podpořit (v takovém případě děkujeme!). Nemůžeme Vám totiž zaručit otevření posilovny v rozumném termínu.+Aby Vám byl umožněn vstup, budou existovat následující podmínky:
  
 +  - aktivní [[:verejne:clenstvi|sportovní členství]],
 +  - zaregistrovaná RFID karta u správců,
 +  - **předložení testu, očkování, nebo potvrzení o prodělání nemoci** - opět u správců,
 +  - vstup minimálně ve dvou.
  
 +Očkovací certifikát stačí přinést správcům jednou. Potvrzení o prodělání nemoci platí 180 dní. Antigenní test z laboratoře má platnost 3 dny od testu, PCR test 7 dní.
 +
 +Registrační hodiny správců najdete na [[https://sincoolka.cz/cs/posilovna/]]. Další dotazy můžete směřovat na [[posilovna@sin.cvut.cz]].
 +==== Jak se zabavit bez posilovny ====
  
 **Alternativa č. 1** je vypůjčení VENKOVNÍHO SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ (slack line, badminton, frisbee, míče, švihadla, rychlostní žebřík). V případě dotazů nebo vypůjčení kontaktujte [[https://www.sin.cvut.cz/cs/spravci|správce sportovního vybavení]]. **Alternativa č. 1** je vypůjčení VENKOVNÍHO SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ (slack line, badminton, frisbee, míče, švihadla, rychlostní žebřík). V případě dotazů nebo vypůjčení kontaktujte [[https://www.sin.cvut.cz/cs/spravci|správce sportovního vybavení]].
Řádek 43: Řádek 48:
 ===== Uzavření klubových místností ===== ===== Uzavření klubových místností =====
  
-Dle {{ :verejne:predpisy:sin_np_2020_2_opatreni_ke_snizeni_rizika_nakazy_koronavirem.pdf |nařízení předsedy SIN-NP-2020/2}} {{ :verejne:predpisy:sin_np_2020_4.pdf |nařízení předsedy SIN-NP-2020/4}} byla od 23března do odvolání přijata následující opatření:+Připravujeme se nyní na jejich postupné otevření 1. 7. 2021 pro posilovnu, 22. 6. 2021 pro saunu MM. 
 + 
 +[[https://sincoolka.cz/cs/2021/06/pripravujeme-otevreni-mm-a-posilovny/|Více v novince na webu.]]
  
-  * pozastaven provoz posilovny na Sinkuleho koleji, 
-  * pozastaven provoz sauny na Sinkuleho koleji, 
-  * pozastaveno vypůjčování Multimediální místnosti na Sinkuleho koleji. 
  
  
  • verejne/covid.1622980329.txt.gz
  • Poslední úprava: 06.06.2021 13:52
  • autor: Pavel Valach