verejne:covid

Toto je starší verze dokumentu!


English speakers, please switch to the English version!

Informace k COVID-19 - opatření v klubu Sincoolka

Informace aktuální k 6. 6. 2021.

V současnosti je zcela přerušena kontaktní výuka na ČVUT v Praze a jsou nastavena zvláštní opatření na kolejích.

Detaily k těmto opatřením naleznete níže.

Úřední hodiny se budou konat virtuálně. Najdete nás ve virtuální místnosti na našem Nextcloudu, kde si s námi můžete povídat a řešit svoje problémy. Odkaz na online úřední hodiny najdete v SINISu.

Budeme Vám k dispozici na obvyklých kanálech online, a to i mimo čas.

Více kontaktů a další pokyny najdete v sekci Počítačová síť - Řešení požadavků členů.

Posilovna je uzavřená zejména kvůli současným opatřením Vlády České republiky, kterými se uzavírají všechny posilovny, fitness centra, bazény a pod. ve vnitřních prostorách.

Z tohoto důvodu Vám nedoporučujeme platit si sportovní členství, ledaže byste nás chtěli finančně podpořit (v takovém případě děkujeme!). Nemůžeme Vám totiž zaručit otevření posilovny v rozumném termínu.

Alternativa č. 1 je vypůjčení VENKOVNÍHO SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ (slack line, badminton, frisbee, míče, švihadla, rychlostní žebřík). V případě dotazů nebo vypůjčení kontaktujte správce sportovního vybavení.

https://www.sin.cvut.cz/cs/pujc

Alternativa č. 2 - Venkovní WORKOUT HŘIŠTĚ. Nejbližší se nachází ve STROMOVCE (dokonce dvě), U Kauflandu vedle řeky ulice Papírenská nebo v ulici Generála Píky, kde je dokonce i malé hřiště na fotbal či basket zdarma.

Dle nařízení předsedy SIN-NP-2020/2 a nařízení předsedy SIN-NP-2020/4 byla od 23. března do odvolání přijata následující opatření:

  • pozastaven provoz posilovny na Sinkuleho koleji,
  • pozastaven provoz sauny na Sinkuleho koleji,
  • pozastaveno vypůjčování Multimediální místnosti na Sinkuleho koleji.
Rektor ČVUT nedávno poskytl rozhovor serveru Aktuálně.cz, kde, mimo jiné, vysvětluje šíření viru v uzavřených prostorech, důležitost roušek a větrání, i když se to nemusí na první pohled zdát nutné.
  • verejne/covid.1622980329.txt.gz
  • Poslední úprava: 06.06.2021 11:52
  • autor: Pavel Valach