Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze Obě strany příští revize
verejne:sit:problemy [09.06.2019 21:03]
Pavel Valach [Obecné] Oprava odřádkování
verejne:sit:problemy [16.06.2019 23:57]
Pavel Valach [Wi-Fi]
Řádek 25: Řádek 25:
  
 === Nevidím síť Sincoolka (5G) v seznamu sítí. Proč? === === Nevidím síť Sincoolka (5G) v seznamu sítí. Proč? ===
-    * Možná jste mimo dosah - může se to stát v některých rohových pokojích. Jste-li si jisti, že vám připojení dříve fungovalo, můžete zkusit následující:+    ​* Síť //Sincoolka 5G// uvidíte pouze pokud váš Wi-Fi adaptér podporuje 5GHz sítě. Jinak budete nuceni použít síť //​Sincoolka//​. 
 +    ​* Možná jste mimo dosah - může se to stát v některých rohových pokojích. Jste-li si jisti, že vám připojení dříve fungovalo, může být na vině aktualizace ovladačů Wi-Fi adaptéru či aktualizace Windows. Pomáhá buď [[https://​support.microsoft.com/​cs-cz/​help/​3073930/​how-to-temporarily-prevent-a-driver-update-from-reinstalling-in-window|vrátit předchozí verzi ovladače]],​ [[https://​support.microsoft.com/​cs-cz/​help/​4028443/​windows-10-update-drivers|aktualizace ovladače]],​ či stažení správného ovladače ze stránek výrobce vašeho notebooku.
     * Zřídkakdy dochází ke změně nastavení sítě, které občas systém zmate a síť skryje. Zkuste Wi-Fi sítě Sincoolka (5G) v systému odstranit a [[verejne:​sit:​wi-fi:​windows|nastavit znovu]].     * Zřídkakdy dochází ke změně nastavení sítě, které občas systém zmate a síť skryje. Zkuste Wi-Fi sítě Sincoolka (5G) v systému odstranit a [[verejne:​sit:​wi-fi:​windows|nastavit znovu]].
  
  • verejne/sit/problemy.txt
  • Poslední úprava: 17.06.2020 14:38
  • (upraveno mimo DokuWiki)