verejne:clenstvi

Toto je starší verze dokumentu!


Členství

Členem klubu Sincoolka se může stát student vysoké školy bydlící na Sinkuleho či Dejvické koleji, případně další osoby, které splňují podmínky členství Studentské unie ČVUT.

Nejprve se registrujete do našeho informačního systému, SINISu.

Následně podepíšete papírovou přihlášku v úředních hodinách v LABu a poté zaplatíte členský příspěvek.

Dnem přijetí platby se poté stáváte naším členem.

V klubu Sincoolka nabízíme následující druhy členství:

Typ členstvíČástkaDetaily + výhody členství
Základní členství200 Kč / semestrMožnost využívat prostor a vybavení fotokomory
Možnost půjčovat si majetek klubu k tomu určený
Síťové členství600 Kč / semestrPřipojení do akademické sítě
Možnost využití kolejní tiskárny
Vyžaduje platné Základní členství
Sportovní členství400 Kč / semestrPřístup do posilovny a do sauny
Vyžaduje platné Základní členství

Všichni členové klubu Sincoolka jsou plnohodnotnými členy Studentské unie ČVUT a jsou jim zaručena práva a povinnosti dle Stanov klubu Sincoolka a Stanov Studentské unie ČVUT.

 • Vždy je třeba mít základní členství a poté k němu případně síťové či sportovní členství.
 • Jednotlivá členství lze kombinovat a během semestru lze členství doplnit doplacením odpovídající částky.
 • Částky jsou fixní, tudíž nelze dostat slevu při registraci během semestru.
 • Lhůta pro zaplacení členského příspěvku je 15 dní ode dne podepsání přihlášky do klubu (platí pro nové členy), nebo 15 dní od začátku nového semestru (platí pro stávající členy).
 • Pokud uživatel ve stanovené době nezaplatí, je jeho účet na serveru zrušen včetně dat, které má uživatel na serveru uložena. To platí zejména pro nově registrované zájemce o členství.

Částku je nutné zaplatit bankovním převodem nebo on-line platbou, nikoliv správcům sítě v hotovosti. Příspěvek můžete zaplatit přes GSM/home banking, on-line po přihlášení v SINISu, poštovní složenkou, nebo můžete vložit částku přímo na účet ve Fio bance.

Toto je preferovaná metoda. Používáte-li Fio banku, platba nám dorazí okamžitě. U jiných bank počítejte s 1-2 pracovními dny.

Údaje potřebné pro zaplacení

 • Číslo účtu: 99924050 / 2010 (Fio banka)
 • Částka v Kč: součet částek za členství (tedy pro základní a síťové členství např. 200 + 600 = 800 Kč)
 • Variabilní symbol: vyplňte vaše UID (to lze nalézt po přihlášení zde)
 • Konstatní symbol: nevyplňujete
 • Specifický symbol: nevyplňujete
 • Do poznámky k platbě (vzkaz příjemci…) uveďte: Členský příspěvek - vaše jméno

Příjemce platby (nutné pro platbu poštovní poukázkou):
Studentská unie ČVUT
Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00 Praha 6 – Dejvice

Platby SEPA v současné době přijímáme jen velmi neradi.

On-line platba je dostupná po přihlášení do SINISu. Lze takto zaplatit jak síťové, tak sportovní členství. Platby pro nás zprostředkovává společnost pays.cz.

Detaily

 • Vaše banka si za platbu může účtovat poplatky, zejména pokud dochází k převodu mezi měnami. Nicméně v případě českých bank jsou to výjimky.
 • Členství bude automaticky aktivováno hned poté, co nám brána poskytne potvrzení o zaplacení - obvykle během pár minut.
 • Karta, kterou použijete, musí mít aktivní platby přes Internet. Kde je to možné, použije se ověření 3D Secure (Mastercard SecureCard, Verified By Visa atd.).
 • Údaje o kartě - číslo, datum platnosti apod. - neukládáme, ani se k nám nepřenášejí. Zadáváte je pouze do platebního systému důvěryhodného partnera společnosti pays.cz. Pro platbu kartou je použita brána GP webpay.
 • Po úspěšné i neúspěšné platbě obdržíte potvrzení e-mailem. Vaši e-mailovou adresu za tímto účelem předáme společnosti pays.cz, která ji použije jen k informaci o platbě.

V situaci, kdy nemůžete jinak (kupř. peníze za vás může poslat na účet i váš kamarád), je možné vklad peněz provést v hotovosti:

 • na kterékoliv pobočce České pošty pomocí poštovní poukázky A za poplatek 36 Kč
 • na kterékoliv pobočce Fio banky za poplatek 90 Kč (nedoporučujeme)

Platební údaje jsou stejné jako pro bankovní převod.

Nejbližší pošta:
Kafkova 102/19
160 00 Praha 6, Dejvice
Zobrazit na mapě

Nejbližší Fio banka:
Dejvická 574/33
160 00 Praha 6, Dejvice
Zobrazit na mapě

V případě platby převodem si prosím pohlídejte, že zadáváte správný variabilní symbol (jde o vaše UID, které zjistíte po přihlášení do SINISu; je také uvedeno na přihlášce a v průvodním e-mailu po registraci).

Zaplatíte-li částkou ve správné výši a pouze spletete variabilní symbol, nemusíte platbu posílat znovu. Kontaktujte administrátory na platby@sin.cvut.cz pro přiřazení platby.

Platby členství, které jsou ve špatné výši, vracíme, odkud přišly; stále ovšem doporučujeme napsat na platby@sin.cvut.cz a požádat o vrácení.

Obecně však v případě problémů nám prosím zašlete co nejdříve po platbě podrobnosti na email platby@sin.cvut.cz a záležitost s Vámi budeme neprodleně řešit. Uveďte prosím identifikátor nebo alespoň datum a čas platby. Pokud jste platbu prováděli pomocí bankovního převodu, uveďte prosím i Vaše číslo účtu.

V případě, že se ukáže, že chyba není na naší straně, předáme reklamaci k vyřešení zprostředkovateli platby. V takovém případě může celá operace trvat až 30 dní, jinak jsou reklamace obvykle úspěšně dořešeny do týdne či dvou od oznámení.

 • verejne/clenstvi.1566551456.txt.gz
 • Poslední úprava: 02.06.2020 15:18
 • (upraveno mimo DokuWiki)