Toto je starší verze dokumentu!


English speakers, please switch to the English version!

Informace k COVID-19 - opatření v klubu Sincoolka

V současnosti je zcela přerušena kontaktní výuka na ČVUT v Praze a jsou nastavena zvláštní opatření na kolejích.

Detaily k těmto opatřením naleznete níže. Datum, kdy opatření skončí, zatím nebylo stanoveno.

Jste-li mimo kolej a nemůžete-li využívat služeb klubu, můžete si nyní mimořádně zažádat o vrácení členských příspěvků. Zažádat si můžete do 14. listopadu 2020.

Žádost lze vyplnit v SINISu https://sinis.sin.cvut.cz po přihlášení v sekci „COVID-19 vrácení“. Prosím, vyplňujte žádost pouze tehdy, nemůžete-li služeb reálně využívat. Po vyplnění žádosti dojde k zamezení užívání výhod vrácených členství.

Všechny podmínky a informace naleznete v příspěvku na stránkách sincoolka.cz a nařízení prezidenta SU ČVUT č. 2020-NP7. Prostudujte si také FAQ - často kladené dotazy.

Nemůžete-li se přihlásit do SINISu, nebo narazíte-li na jiný problém, prosím, kontaktujte administrátory - viz kontakty v následující sekci.

Rektor ČVUT nedávno poskytl rozhovor serveru Aktuálně.cz, kde, mimo jiné, vysvětluje šíření viru v uzavřených prostorech, důležitost roušek a větrání, i když se to nemusí na první pohled zdát nutné.

Prosím, vyslechněte také poselství rektora ČVUT a pokud můžete a bude to třeba, pomozte, s čím to půjde. Pomůžete tím pěstovat zdravou občanskou společnost i v těžších časech.

Úřední hodiny se budou konat virtuálně. Najdete nás v pondělí a středu v čase 20–21 hodin ve virtuální místnosti na našem Nextcloudu, kde si s námi můžete povídat a řešit svoje problémy. Odkaz na online úřední hodiny najdete v SINISu.

Budeme Vám k dispozici na obvyklých kanálech online, a to i mimo čas.

Více kontaktů a další pokyny najdete v sekci Počítačová síť - Řešení požadavků členů.

Posilovna je uzavřená zejména kvůli současným opatřením Vlády České republiky, kterými se uzavírají všechny posilovny, fitness centra, bazény a pod. ve vnitřních prostorách (usnesení č. 995 a usnesení č. 996).

Alternativou č. 1 může být POSILOVNA STRAHOV. Ta je jediná oficiálně otevřená, takže si můžete zařídit členství u nich. https://gym.siliconhill.cz/index.php/cs/home-cs/o-fitcentru

Alternativa č. 2 je vypůjčení VENKOVNÍHO SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ (slack line, badminton, frisbee, míče, švihadla, rychlostní žebřík). V případě dotazů nebo vypůjčení kontaktujte správce sportovního vybavení.

https://www.sin.cvut.cz/cs/pujc

Alternativa č. 3 - Venkovní WORKOUT HŘIŠTĚ. Nejbližší se nachází ve STROMOVCE (dokonce dvě), U Kauflandu vedle řeky ulice Papírenská nebo v ulici Generála Píky, kde je dokonce i malé hřiště na fotbal či basket zdarma.

Dle nařízení předsedy SIN-NP-2020/2 a nařízení předsedy SIN-NP-2020/4 byla od 23. března do odvolání přijata následující opatření:

  • pozastaven provoz posilovny na Sinkuleho koleji,
  • pozastaven provoz sauny na Sinkuleho koleji,
  • pozastaveno vypůjčování Multimediální místnosti na Sinkuleho koleji.

Dle nařízení předsedy SIN-NP-2020/3 a nařízení Prezidenta SU ČVUT č. 2020-NP4 lze od 20. dubna vracet členské příspěvky, kdy jejich vrácení způsobí deaktivaci výhod daného členství. Více výše.

Již neplatí opatření omezující pořádání akcí, ale samozřejmě je stále nutné dodržovat vládní nařízení a také nařízení správy kolejí SÚZ ČVUT.

  • verejne/covid.1605009998.txt.gz
  • Poslední úprava: 10.11.2020 13:06
  • autor: Pavel Valach