index

Toto je starší verze dokumentu!


Hlavní strana

Vítejte na wiki klubu Sincoolka. Naleznete zde jak informace ohledně chodu klubu, tak praktické návody týkající se obvyklých klubových záležitostí.

Platba členského příspěvku na LS 2019/20

Stávajícím členům klubu Sincoolka 29. února 2020 vyprší členství na zimní semestr! Do té doby je třeba zaplatit členský příspěvek na letní semestr, aby bylo členství automaticky prodlouženo. Podrobnosti a druhy členství najdete v sekci Členství.

Byly vyhlášeny řádné volby do Představenstva na období 2020-2021. Chtěli byste se přidat a udělat klub lepším? **Kandidujte!** Pokyny pro podávání kandidátek a harmonogram najdete v sekci Volby!

Členství – druhy a výhody členství, jak se stát členem

Počítačová síť – informace o síti, návody

Předpisy klubu – historické i aktuální platné

Zápisy ze schůzí a Usnesení představenstva – zveřejňované informace z jednání představenstva klubu Sincoolka

Volby do Představenstva – nejbližší volby a jak se můžete přihlásit

Další stránky naleznete přes vyhledávací políčko nahoře či procházkou v menu.

Wiki spravují administrátoři klubu Sincoolka a obsah upravují přímo aktivní členové, což můžete být i Vy! Kdybyste přišli na něco, co není úplně správně, nebo byste měli nápad na zlepšení, budeme jen rádi, když nám to sdělíte a pomůžete nám tuto wiki vylepšovat! Jsme dostupní na adrese admin@sin.cvut.cz.

Uživatelské jméno: SIN username (lze najít v SINISu)
Heslo: stejné jako na Wi-Fi

Před prvním přihlášením musí náš systém nejprve zpracovat vaše Wi-Fi heslo tak, aby jej bylo možné použít i pro přihlášení do wiki. Z technických důvodů není možné tuto aktivaci provést z naší strany automaticky. Můžete ji však spustit vy - a to prostým přihlášením do SINISu. Přihlaste se na této stránce pomocí svých přihlašovacích údajů k Wi-Fi. Pokud se přihlášení zdaří, byla aktivace úspěšně spuštěna. Poté by mělo stačit pár minut počkat, než proběhne synchronizace, a mělo by být možné se do této wiki přihlásit pomocí SIN username (viz výše) a Wi-Fi hesla.


Attributions

Icons made by Freepik, Smashicons from www.flaticon.com

  • index.1581782167.txt.gz
  • Poslední úprava: 02.06.2020 15:18
  • (upraveno mimo DokuWiki)